"Якщо вже пішла така п’янка...": Невзоров жорстко потролив Путіна через Бога в конституції Росії

Якщо російський президент Володимир Путін вносить ім’я Бога в конституцію країни, треба також змінити військову присягу і навіть клятву Гіппократа. Про це в ефірі радіостанції "Ехо Москви" сказав російський публіцист Олександр Невзоров, передають .

Об этом сообщает Руспрес

За його словами, лідер РФ "ласкаво взяв країну за ґудзик та інтимним шепотом сказав, що це не його капризи і не його ініціатива, а голос самого життя".

"Внесення Бога в Конституції та інші дурощі, як запевняє Путін, продиктовані самим життям. Раз уже пішла така п’янка, варто внести корективи у військову присягу і клятву Гіппократа. Отримавши доступ до постачання армії, треба сказати, що "клянусь не красти матеріально-фінансові ресурси на суму, що перевищує один мільйон доларів". А майбутній лікар має покласти руки на клізму з портретом міністра охорони здоров’я і сказати: "Отримуючи високе звання лікаря, клянуся не використовувати наркоз для сексуального насильства над пацієнтками молодше 60 років", – іронічно наголосив публіцист.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/politic/iakshcho-vzhe-pishla-taka-pianka-nevzorov-zhorstko-potrolyv-putina-cherez-boha-v-konstytutsii-v-rosii-315490.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя