Вчіть математику: в Росії зрозуміли, що причиною всіх протестів є гуманітарії

В Росії проблеми через випускників гуманітарних вишів

Російський пропагандист Дмитро Кисельов пояснив чому російське населення обурене корупцією, низьким рівнем життя та постійною брехнею в країні. На думку "журналіста" в Росії занадто багато випускників гуманітарних факультетів. Об этом сообщает fix-news.in.ua со ссылкой на СМИ.

Саме випускники гуманітарних факультетів, а не відсутність базових людських прав у Росії, є причиною загальних невдоволень владою. Принаймі таку думку Кисельов висловив у ефірі програми "Вести недели"

Гуманітаріїв занадто багато для країни, а процес навчання недостатньо насичений, щоб вберегти їх від дурниць. У нас система вищої освіти – конвеєр, що створює незадоволених,
– сказав Кисельов.

На думку ведучого, бажання випускників гуманітарних факультетів жити в правовій державі – це "завищені амбіції". Гуманітарії просто очікують, що влада має слухати народ та обслуговувати його. Проте такий підхід не практикується в Росії, тож з цим просто треба змиритись.

Кисельов пояснює в чому криються проблеми Росії – дивитися відео (Россия 1):

Скільки в Росії випускників гуманітарних факультетів?Згідно з останніми даними, в Росії за один рік одночасно закінчили університети близько 260 тисяч випускників факультетів гуманітарного спрямування.


Джерело статті: “http://24tv.ua/education/vchit_matematiku_v_rosiyi_zrozumili_shho_prichinoyu_vsih_protestiv_ye_gumanitariyi_n1229626”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя