«Не Магеллан»: у Луцьку співав «сталевий» голос країни Арсен Мірзоян


У Луцьку із новою концертною програмою, а також зі знаними хітами вкотре виступив «сталевий» голос країни Арсен Мірзоян.

Концерт, під час якого невтомний мандрівник української музики презентував свій новий альбом «Інгредієнт», відбувся 4 листопада у Волинському академічному обласному українському музично-драматичному театрі імені Т. Г. Шевченка.

Талановитий музикант і композитор зі «сталево-магнетичним» вокалом, який переміг повну глухоту заради творчості, не лише поділився із луцькими шанувальниками музичними одкровеннями із нового альбому, а й заспівав очікувані та «заслухані до дір» композиції «Ідіоти», «Вінні-Пух», «Капронові банти» та інші.
Варто зауважити, що шанувальники намагалися віддячити за чудовий концерт квітами, солодощами та подарунками, та все ніяк не хотіли відпускати артиста зі сцени.
А після заключної пісні «Джеральдіна», яку Мірзоян виконав «на біс», музиканти жартома покинули сцену, імітуючи танець балерин з «Лебединого озера».

Про це та інше — у фоторепортажі Інформаційного агенства Волинські Новини.
Фото та текст — Вікторії Семенюк.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/society/ne-mahellan-u-lutsku-spivav-stalevyy-holos-krayiny-arsen-mirzoian-/” Об этом сообщает eho-ua.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя