Суд відмовився розглядати позов мера Кличка проти каналу «1+1»

Фото: facebook.com/Vitaliy.Klychko Об этом сообщает krot-n.info со ссылкой на СМИ.Як повідомляє мер Києва Віталій Кличко, Подільський райсуд Києва залишив без розгляду його позов проти каналу «1+1» щодо «захисту честі і гідності».

Нагадаємо, що в липні на каналі «1+1» вийшов сюжет про скандал через триповерхівку, яка, за версією журналістів, незаконно мала перейти до Володимира Кличка і змусила голову Києва ув’язатися в рейдерську схему заради брата.

«І як таке може бути в правовій державі, коли громадяни звертаються в суд, а суд дивним чином ухиляється від виконання своїх функцій? Тим більш, після того, як суддя спочатку намагається взяти самовідвід у справі», – коментує київський міський голова.Фото: facebook.com/Vitaliy.KlychkoУтім, Віталій Кличко заявляє, що продовжуватиме відстоювати свої інтереси в суді:

«Я добиватимуся справедливості. Брехуни рано радіють. Нові позови будуть! Усіх ви не залякаєте!».Раніше київський міський голова подав позов до Окружного адміністративного суду Києва проти Кабінету міністрів, прем’єр-міністра України Олексія Гончарука й керівника Офісу президента Андрія Богдана через рішення про його звільнення з посади голови КМДА.

* Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.


Джерело статті: “https://hmarochos.kiev.ua/2019/10/07/sud-vidmovyvsya-rozglyadaty-pozov-mera-klychka-proty-kanalu-1-1/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя